Pływacy z Klubu Aquapark Wągrowiec zdobyli trzy brązowe medale

Trzy brązowe medale zdobyli zawodnicy Klubu Pływackiego Aquapark Wągrowiec. W miniony weekend wzięli udział w zawodach Grand Prix Pucharu Polski w Lublinie.

Było to wielkie pływackie wydarzenie. Podczas dwudniowych zawodów w rywalizacji na 50-metrowej pływalni Aqua wzięło udział ponad 940 zawodniczek i zawodników ze 142 klubów z całej Polski.

Podczas zawodów wągrowieccy pływacy poprawili swoje życiówki, co w trzech przypadkach pozwoliło na zajęcie miejsca na podium.

dwa razy na podium stanęła Dominika Spychalska, która wywalczyła brązowe medale na dystansach 50 i 100 metrów stylem dowolnym. Medal brązowy zdobył także Filip Starzyński na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Warto tutaj podkreślić, że Filip w kategorii juniorów młodszych 16 lat na dystansie 50 metrów stylem dowolnym jest sklasyfikowany na 4. miejscu w kraju.

Gratulujemy zawodnikom, ale także ich rodzicom oraz trenerowi.