Karatecy wrócili z medalami. Maciejewski srebro, Karczewska brąz

Sukces młodych karateków z wągrowieckiego Klubu Karate TIGER. Zdobyli dwa medale.

Reprezentanci, a konkretnie 5 adeptów Klubu Karate TIGER startowało w sobotę 18 marca w XXIX Ogólnopolskim Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2023, który został zorganizowany przez Klub Karate Dragon Środa Wielkopolska.

W zawodach wzięło udział 497 uczestników, w tym 5 z Wągrowca: Edyta Karczewska, Marta Konieczna, Emilia Serdyniecka, Nikodem Bodus oraz Maksymilian Maciejewski.

Maksymilian Maciejewski wywalczył srebrny medal w kategorii kumite indywidualne młodzików – 50 kg. Brązowy medal zdobyła Edyta Karczewska w kategorii kumite indywidualne juniorek +59 kg.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.