Nowy konkurs "Rzut za dwa tysiące" na meczach Nielby

"Rzut za dwa tysiące" to nowy pomysł dla kibiców Nielby, który wprowadza rywalizację dla kibiców. Konkurs odbywać się będzie w przerwach meczów wągrowieckiej Nielby.

Podczas każdego spotkania domowego dwóch szczęśliwców, wylosowanych przez spikera, stanie przed wyzwaniem trafienia w poprzeczkę bramki z połowy boiska. Zadanie wydaje się proste, lecz wymaga precyzji i siły.

Nagroda główna to voucher o wartości 2 000 złotych, ufundowany przez firmę MPC Foam – Producenta pianek tapicerskich, jednego z kluczowych sponsorów klubu. W przypadku niepowodzenia, na uczestników czekają również nagrody pocieszenia, co gwarantuje, że nikt nie wyjdzie z pustymi rękami.

Zasady są klarowne. Każdy z uczestników ma dwie próby, a piłka nie może odbić się od parkietu przed uderzeniem w poprzeczkę. W losowaniu biorą udział wszyscy posiadacze biletów i karnetów, więc warto pojawić się na meczu i spróbować swoich sił.

Konkurs zakończy się, gdy któryś z kibiców trafi w poprzeczkę, zdobywając główną nagrodę.

Pierwsza runda konkursu odbędzie się już w najbliższą sobotę. Czy ktoś trafi za dwa tysiące? Przyjdźcie na mecz i przekonajcie się sami! Mecz rozpocznie się jutro 19 października o godzinie 17:00 w wągrowieckiej hali OSiR.