XVIII Turniej o Puchar Starosty Wągrowieckiego

12 października 2024 r., na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Gołańczy odbył się XVIII Turniej im. Cystersów Łeknieńsko-Wągrowieckich o Puchar Starosty Wągrowieckiego.

To coroczne wydarzenie zgromadziło miłośników strzelectwa z Gołańczy, Wągrowca, Mieściska, Skoków, Margonina, Szamocina oraz Piechcina, którzy rywalizowali o trofea w kilku kategoriach.

Po zaciętej rywalizacji, najwyższe miejsce na podium zajęło Kurkowe Bractwo Strzeleckie z Mieściska, zdobywając 165 punktów. Drugie miejsce przypadło Bractwu Strzeleckiemu z Wągrowca z dorobkiem 164 punktów, a trzecie miejsce zajęło KBS Gołańcz z 145 punktami.

Warto podkreślić osiągnięcie brata Sławomira Michalskiego z Gołańczy, który z wynikiem 42 punktów został najlepszym strzelcem turnieju.